E-Nar SPA

ENAR SPA’nın Oryantal ruhunu keşfedin.

Enar SPA merkezimizde tüm zengin içerikleriyle tanışmak ve muhteşem dokunuşları keşfetmeniz için Siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kaliteli, doğal, organik ve zengin içerikleriyle, ruhunuzu ve bedeninizi düşünerek özenle seçilmiş ürün konseptimizi kalifiye kadromuzun servisiyle unutamayacağınız bir deneyim sunuyoruz.

Bu hizmet anlayışı ile sunduğumuz hizmetler arasında cilt bakım uygulamaları, vücut bakım uygulamaları, Uzakdoğu masajları, Ayurveda masajları, Klasik masajlar, Jakuzi terapileri, Hamam bakımları, ve cihazlı uygulamalar yer almaktadır. Sunulan bu hizmetlerin yanı sıra kendinizi daha özel hissedeceğiniz VIP Hamam özel kullanımı ve içerisinde özel jakuzisi ve saunası bulunan bahçe manzaralı Garden VIP Room hizmetleri de sizler için özenle hazırlanmış özel alanlarımızdır.

Ayrıca Enar SPA’da ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ; Rock Sauna, Bio Sauna, Buhar Odası, Hamam, Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Jakuzi, Dinlenme Alanı ve Fitness Salonumuz mevcuttur.

Bize ulaşın: spa@spice.com.tr