Spıce Hotel & SPA
Yenilikler

Yenilenmiş bir tatil deneyimi!

Spice Hotel & SPA, tam bir yenilenme sonrasında sezonu açıyor. Detaylardaki büyük değişiklikler: Tamamen yenilenen Odalar, VIP villalar, kum plaj ve ısıtmalı Aquapark. Antalya kıyısındaki Belek’te bulunan beş yıldızlı Spice Hotel & SPA, misafirlerine kendine özgü Fas mimarisi, modern orient tarzı tasarım, "ultra her şey dahil" konsepti ve en uzun kumlu plajlardan birine sahip yeşil bir alanla hemen dikkat çekiyor. Peki, sezon başında Spice Hotel & SPA’da neler değişti, bu makalede inceleyeceğiz.

Tüm odaların ve villaların tamamen yenilenmesi

  Hangi değişiklik hemen dikkat çeker? Tüm odalar yenilenirken, orient öğeleri korunmuş ve dekorasyonda açık tonlar hakim olmuştur. Yenilenmiş mobilyaların yanı sıra, odalara ek aydınlatma ve sıcak içecek setleri eklenmiştir. Standartlar dahil tüm odalarda, kozmetik ürünleri yenilenmiştir. Şimdi İtalyan markası ETRO bukletleri sunulmaktadır. Bu setler, Avrupa kalitesini doğu aromalarının büyüsüyle uyumlu bir şekilde birleştiriyor.

Oda yelpazesindeki bir başka yenilik de Swim Up odalardır;

  Havuz başında zaman geçirmeyi seven misafirlerine özlem duydukları bir konaklama seçeneği sunuluyor. Swim Up odalar, ek bir bloğun zemin katında yer almakta ve balkondan doğrudan VIP havuza erişim imkanı sunmaktadır.

Yenilenmiş villalar ve süitler

  Renovasyon sonrasında, yeni sezonda villalar, misafirleri daha büyük bir konforla ağırlamaya hazır. 22 adet VIP villa, narenciye bahçeleri içinde ayrı bir alanda yer almakta olup, otelin konseptine uygun olarak baharat adlarını taşımaktadır: Ginger, Mint, Safran ve Susam. Onları bir araya getiren, baharatlı isimlerinin yanı sıra, eşsiz mimarisi, el yapımı mobilyalar ve modern orient aksesuarlarla süslenmiş iç mekanlardır. Ayrı bir odak noktasıysa, otelin VIP konsept hizmetidir. VIP konsept kapsamı, özel transfer, villada hızlı check-in ve villaya özel sunumlar gibi hizmetleri içermektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra, rezidansın kendi içinde yer alan kapalı VIP restoran Defne' de ücretsiz yiyecek ve içecek servisi, a' la carte restoranları ücretsiz ziyaret etme imkanı, VIP plaj alanı ve pavilyonlar hali hazırda misafirlerin kullanımına sunulmuştur.

Yenilenmiş havuzlar ve Aquapark

  Bahar sezonunun yeniliği - ısıtmalı aquapark! Aquapark’taki su ısıtma sistemi 20 Mart - 10 Mayıs 2024 tarihleri arasında aktif olacaktır! Aquapark’ a yeni bir kaydırak olan Locky eklendi. Locky’nin özelliği, baş döndürücü yamaç kaydırağı ve 45 metrelik bir iniş. Aquapark alanında yetişkinler ve çocuklar için toplam 7 kaydırak bulunmaktadır. Spice Hotel & SPA’ daki havuzların mozaikleri ve çevresindeki yer kaplamaları güncellenmiştir. Otel, bölgedeki en büyük olarak kabul edilen 5000 metrekarelik bir açık havuzun sahibidir.

Yenilenmiş plajda güneşin ve denizin keyfini çıkarın!

  Plaj ve iskele tamamen yenilenmiştir. Ahşap platformlar, şezlonglar, yürüme yolları ve gölgelikler değiştirilmiştir. Spice Hotel & SPA’ nın plajı Belek’teki en uzun plajlarından biri ve ayrıca "Mavi Bayrak" ödülüne layık görüldü. “Mavi Bayrak” sahil bölgesinin en yüksek kalite ve temizlik işaretidir.

Bar ve Mutfağın Yenilenmesi

  Casablanca Lobi Bar ’ da tekstiller ve mobilyalar yenilenmiş, perdeler ve parke zemin değiştirilmiştir. Ancak barın tasarımı ve ana iç mekan öğeleri olan Hindistan ve Fas’tan gelen el yapımı mobilyalar ve orijinal avizeler, orient atmosferi bozmamak için dokunulmamıştır. Bar, tasarımını ve adını tarihin en iyi aşk filmlerinden biri olarak kabul edilen "Casablanca" filminden almıştır. Barın terasında Akdeniz’in muhteşem gün batımına harika bir manzara açılmaktadır. Spice Hotel & SPA’ da sadece gün batımının tadını çıkarmakla kalmaz, bahar aylarında nar ve portakal bahçelerinin inanılmaz kokuları içinizi ferahlatır. Akşamları yenilenen amfitiyatroda, danslar aracılığıyla Türkiye’nin tarihini anlatıldığı Istanbul Express adlı etkileyici bir şov programı misafirleri beklemektedir. Ayrıca, İsot Ana Restoran’ da açık büfede farklı bir yemek sunum konseptini başlatan yeni bir mutfak ekibi var ve bu konseptle ilgili rekor sayıda olumlu geri bildirim topladılar. Ayrıca, burada haftada dört kez tema geceleri düzenlenmektedir. Sadece "Türk Gecesi" değil, aynı zamanda "Balık", "Uzakdoğu" ve "İtalyan" gibi gecelerdir.

"Spice-Assistant" tüm odalar için

  Bir başka yenilik ise "Spice-Assistant". Fikir oldukça basit. Konaklama işleminden sonra, Misafir İlişkileri elemanı misafirlerin telefon numaralarını WhatsApp’a eklemekte, burada konukların tatil boyunca rahatça iletişim kurabilecekleri dillerine uygun bir diyalog sağlanmaktadır. Misafirler, ihtiyaç duyduklarında otelle ilgili ayrıntılı bilgi alabilir, ortaya çıkan sorunları hızlı bir şekilde çözebilir, resepsiyona talimat iletebilir, a’la carte restoranlarına veya diğer ekstra hizmetlere rezervasyon yapabilirler.

Yeniliklerin yanı sıra, misafirleri bekleyen konsept yenilikleri de var. Roketlerin yapımı ve fırlatılmasıyla ilgili çocuklar için bir uzay akademisi, çocuk festivalleri, paddleboarding, (sörf tahtası üzerinde ayakta kürek çekme) yeni temalı Snow Land partisi, havuz partisi "Night Swim", gün batımında haftada üç kez havuz barında düzenlenen canlı performanslar – DJ saksofon, Ethnomania ve DJ perküsyon, profesyonel yoga dersleri, barlarda yeni yaratıcı kokteyller ve diğer sürprizler...