Odalar

Spice Hotel & Spa, 91.000 m²lik bir alan üzerinde kurulmuş olup, 546 oda ve 1200 yatak kapasitesine sahiptir. 4 katlı ana bina ile birlikte, 42 aile odasının bulunduğu bir ek bina ve portakal ağaçları ile donatılmış muhteşem bir peyzaja sahip, 22 adet farklı tiplerde villalar mevcuttur.

Standart Oda

Ana binada bulunan ve oryantal motifler kullanılarak dekore edilmiş 353 adet standart oda (36 m²); küvetli bir banyo/WC, geniş kullanım alanı sunan bir yatak odası ve bir balkondan oluşmaktadır. Her odada; telefon, kozmetik ayna, saç kurutma makinesi, uydu TV, ahşap parke zemin, TV üzerinden müzik kanalları, minibar, merkezi iklimlendirme sistemi, dijital kasa, bornoz & havlu terlik ve kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Engelli Oda

Ana binada bulunan ve engelli misafirlerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanan 6 adet oda (36 m²); uluslararası standart ve ölçülere uygun dizayn edilmiş banyo/WC, geniş kullanım alanı sunan bir yatak odası ve bir balkondan oluşmaktadır. Odalarda; saç kurutma makinesi, telefon, uydu TV, ahşap parke zemin, TV üzerinden müzik kanalları, minibar, merkezi iklimlendirme sistemi, dijital kasa, bornoz & havlu terlik ve kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Pool Oda

Ek binada bulunan 24 adet Pool Room (35 m²); küvetli banyo/WC, geniş kullanım alanı sunan bir yatak odası ve balkondan oluşmaktadır. Her odada; telefon, kozmetik ayna, saç kurutma makinesi, uydu TV, ahşap parke zemin, TV üzerinden müzik kanalları, minibar, merkezi iklimlendirme sistemi, dijital kasa, bornoz & havlu terlik ve kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Aile Odası

Ek binada bulunan 40 adet aile odası (72 m²); küvetli 2 banyo/WC, geniş kullanım alanı sunan 2 yatak odası ve balkondan oluşmaktadır. Her odada; telefon, kozmetik ayna, saç kurutma makinesi, uydu TV, ahşap parke zemin, TV üzerinden müzik kanalları, minibar, merkezi iklimlendirme sistemi, dijital kasa, bornoz & havlu terlik ve kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Suit Oda

33 Suit oda (67 m2) ana binada yer almaktadır. Odalar 2 yatak odası (biri çift kişilik yatak, diğer iki tek kişilik yatak), banyo ve balkondan oluşmaktadır. Bu suitlerimizde alacağınız ayrıcalıklı hizmetler: meyve sepeti ve şarap, VIP banyo ve oda buklet malzemeleri.

Dublex Oda

Ana binada 15 adet bulunan 55 m2’lik suitlerimizde 2 yatak odası, yatak odalarıyla bağlantılı 2 banyo bulunmaktadır. Bu suitlerimizde alacağınız ayrıcalıklı hizmetler: meyve sepeti ve şarap, VIP 4 banyo ve oda buklet malzemeleri.

Swim-up Oda

Ek binamızın birinci katında, havuza doğrudan erişime sahip 35 m²’lik 16 adet Swim-up odalarımız zarafeti ve muhteşem stili size ideal bir dinlenme ve mükemmel bir tatil sunuyor.

Honeymoon Suit

Ana binada 1 bahçe manzaralı ve 1 deniz deniz manzaralı olarak 2 adet bulunan balayı suitimiz 55 m² olup, ayrıca 50 m²’lik terası ile 105 m²’dir. Suitimizde 1 yatak odası, yatak odasıyla bağlantılı 1 oturma odası ve 1 adet jakuzi bulunmaktadır.

Queen Suit

Ana binada 4 adet bulunan 73 m²’lik suitlerimizde 1 yatak odası,1 oturma odası ve bir jakuzili bir banyo bulunmaktadır. Odaya bornoz takımı, çiçek ve meyve sepeti ikramımız bulunmaktadır.

Coconut Dublex Suit

Konforunuz için her bir detayın ustalıkla işlendiği 7 adet çift katlı suitimizde (85 m²); 2 yatak odası, 2 banyo ve yatak odalarını birbirine bağlayan, zemin veya üst katta yer alan cazip bir dinlenme köşesi mevcuttur.

Family Suit

Ailesi ile birlikte sıcak ve keyifli bir tatili özleyenlerin vazgeçilmezi 2 adet suitimizde (Teras dahil 203 m²);  2 adet yatak odası, jakuzili banyo, yatak odasına entegre edilmiş şirin bir oturma köşesi ve deniz manzaralı geniş bir teras mevcuttur.

King Suit

Ana binada bulunan ve her biri 185 m² büyüklüğünde olan 2 adet King Suite ’te; özel banyolu 2 adet yatak odası, jakuzi, yemek odası ve salon, özel dizayn edilmiş 1 adet WC yer almaktadır.

Presidential Suit

Enfes bir deniz manzarasına ev sahipliği yapan 180 m²’lik jakuzili terası bulunan süitimizde (500 m²), lüks ve konforun eşsiz bir uyumla bir araya getirildiği özel banyolu 3 yatak odası, yemek odası, rahat ve kullanışlı bir salon, çalışma odası, iç mekan jakuzi, mutfak, 2 masaj odası, Türk hamamı ve sauna mevcuttur.