Villalar

Spice Hotel & SPA sizi, Akdeniz’in göz alıcı güzelliğine ait büyüyü hissettiren, gizemli dünyasında misafir ediyor… Özel bir alanda, misafirlerimiz için hazırladığımız benzersiz Fas mimarisiyle göz kamaştıran, içinde doğu kültürünün bütün tatlarını bulabileceğiniz 22 eşsiz villamız bulunmaktadır. Mint, Safran, Ginger, Susam adındaki villalarımızın büyüsüne kapılacaksınız. Konforu ve özel VIP servisi ile unutulmaz bir tatil deneyimi sizleri bekliyor… Spice Hotel & Spa Villa ve Suitelerinde yüksek kaliteli tatil anlayışımız ve Türk misafirperverliği Doğu‘nun ezgileri ile birleşiyor!

Susam Villa

Bahçe içinde bulunan, iki katlı villamız 506 m² olup, ayrıca 511 m²’lik havuz-bahçe yaşam alanı mevcuttur. Villamızda, 5 yatak odası, 5 banyo, jakuzi, mutfak, yemek odası, içinde şömine olan 1 adet oturma odası, 1 hamam ve 1 sauna odası, havuz-bahçe yaşam alanı, bahçe içinde pavillonu, kullanıma özel müstakil havuzu bulunmaktadır.

Safran Villa

Villa bölgesinde bulunan ve her biri 185 m² büyüklüğünde olan 5 adet Safran Villada; özel banyolu 2 yatak odası, jakuzi, mutfak bölümü, yemek odası, özel bahçe ve özel havuz ile birlikte altından havuz geçen cam zeminli bir oturma odası yer almaktadır.

Mint Villa

Bahçe içinde bulunan 6 adet, 2 katlı 247 m²’lik villalarımızda,2 yatak odası,2 banyo ,1 jakuzi ve 1 oturma odasından oluşmakta olup, villanın kullanıma özel müstakil havuzu ve bahçe yaşam alanı bulunmaktadır.

Ginger Villa

Bahçe içinde bulunan 10 adet, 2 katlı 116 m²’lik villalarımızda, içinde jakuzisi bulunan 1 adet yatak odası, oturma odası ve yemek odası bulunmakta olup, villanın ön tarafında misafirlerimize hizmet verecek Vip Lounge bölümümüz ve 1.800m²’lik özel villa havuzumuz bulunmaktadır.

VIP Hizmetler Paketi

VIP Residence, Defne VIP Restoran ve VIP Pavillon olmak üzere 3 farklı hizmetimiz mevcuttur. Hizmet detayları için keşfedin.